Воскресенье, 26.05.2019, 22:58
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Тютюн - наш ворог | Регистрация | Вход

Основне меню
Корисні посилання
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Поиск


Жемчужненська філія "НВК" комунального закладу ...

 

Виховний захід  "Година куріння" /godina_kurinnja.docx

 

 

Підлітку необхідно знати :

Незважаючи на всі засоби масової реклами , серіали і фільми , в яких головні , улюблені герої можуть бути курцями або такими, що п'ють , більшість молодих людей , підлітків , спортсменів і дорослих не курять і не вживають алкогольних напоїв.

Є більш цікаві заняття , наприклад , фізичні вправи або улюблений вид спорту , або спортивні танці. Від цих занять потрійна користь - користь для здоров'я; прекрасне проведення часу ; а також з'являється можливість знайти друзів за спільними інтересами .

Не потрібно витрачати гроші на "дим " і на алкоголь. Краще зберегти їх і витрать на що-небудь більш корисне і цікаве , наприклад , на нову комп'ютерну гру або на новий одяг , або на дискотеку.

Потрібно бути вільним від тютюну та алкоголю і розпоряджайся своїм життям самому. Не дозволяти сигареті і пляшці розпоряджатися своїм життям.

Але якщо ти вже почав постійно або час від часу палити і випивати , то настав час кинути . Від цього подвійна користь : безцінна користь для твого здоров'я і ти збережеш багато грошей. До того ж у некурящих і не питущих людей красивий і здоровий вигляд. Від одягу , від волосся і з рота приємний запах , а також білосніжна і сяюча посмішка .

 

 

Бесплатный конструктор сайтов - uCozCopyright MyCorp © 2019